MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problemy z AdressBokiem

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Problemy z AdressBokiem

Postautor: LarryN » 19 kwietnia 2002, 11:54

Przeglądarka: -

Witam

Ostatnio pstanowiłem poużywać sobie... AdrssBooka. No dzieją się dziwne rzeczy.
Nie mogę stworzyć nowej listy.
Do tej listy która udało mi się stworzyć nie mogę dodać trzeciej osoby (dwie już są)

Używam Mozilli 0.9.9 z debiana i polsiego pakietu (ale ten moze byc z 0.9.8)

LarryN
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Re: Problemy z AdressBokiem

Postautor: GmbH » 19 kwietnia 2002, 17:26

Przeglądarka: -

LarryN pisze:Ostatnio pstanowiłem poużywać sobie... AdrssBooka. No dzieją się dziwne rzeczy.
Nie mogę stworzyć nowej listy.
Do tej listy która udało mi się stworzyć nie mogę dodać trzeciej osoby (dwie już są)

Chodzi o listę dystrybucyjną?
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Problemy z AdressBokiem

Postautor: LarryN » 20 kwietnia 2002, 14:34

Przeglądarka: -

GmbH pisze:
LarryN pisze:Ostatnio pstanowiłem poużywać sobie... AdrssBooka. No dzieją się dziwne rzeczy.
Nie mogę stworzyć nowej listy.
Do tej listy która udało mi się stworzyć nie mogę dodać trzeciej osoby (dwie już są)

Chodzi o listę dystrybucyjną?


Chodzi o Mailing List, trochę się poprawiło, ale algorytm działania tego kawałka Mozilli jest daleki od determinizmu :(

LarryN
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Re: Problemy z AdressBokiem

Postautor: pbartecki » 21 kwietnia 2002, 07:30

Przeglądarka: -

LarryN pisze:
Chodzi o Mailing List, trochę się poprawiło, ale algorytm działania tego kawałka Mozilli jest daleki od determinizmu :(

LarryN


hmmm... rzeczywiscie - jakis regres... czy cos ?
nie dziala przeciaganie w obu wersjach (originalna i PL), ale za to moglem dodac wiele adresow do listy..

chyba "dziwne tm" ;)


pozdrawiam,
piotr
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: Problemy z AdressBokiem

Postautor: pbartecki » 26 kwietnia 2002, 01:52

Przeglądarka: -

pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: