Witam
Ostatnio pstanowiłem poużywać sobie... AdrssBooka. No dzieją się dziwne rzeczy.
Nie mogę stworzyć nowej listy.
Do tej listy która udało mi się stworzyć nie mogę dodać trzeciej osoby (dwie już są)
Używam Mozilli 0.9.9 z debiana i polsiego pakietu (ale ten moze byc z 0.9.8)
LarryN
Problemy z AdressBokiem
Moderator: Pomocy?!
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Re: Problemy z AdressBokiem
Przeglądarka: -
LarryN pisze:Ostatnio pstanowiłem poużywać sobie... AdrssBooka. No dzieją się dziwne rzeczy.
Nie mogę stworzyć nowej listy.
Do tej listy która udało mi się stworzyć nie mogę dodać trzeciej osoby (dwie już są)
Chodzi o listę dystrybucyjną?
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Problemy z AdressBokiem
Przeglądarka: -
GmbH pisze:LarryN pisze:Ostatnio pstanowiłem poużywać sobie... AdrssBooka. No dzieją się dziwne rzeczy.
Nie mogę stworzyć nowej listy.
Do tej listy która udało mi się stworzyć nie mogę dodać trzeciej osoby (dwie już są)
Chodzi o listę dystrybucyjną?
Chodzi o Mailing List, trochę się poprawiło, ale algorytm działania tego kawałka Mozilli jest daleki od determinizmu
LarryN
- LarryN
- Posty: 273
- Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13
Re: Problemy z AdressBokiem
Przeglądarka: -
LarryN pisze:
Chodzi o Mailing List, trochę się poprawiło, ale algorytm działania tego kawałka Mozilli jest daleki od determinizmu![]()
LarryN
hmmm... rzeczywiscie - jakis regres... czy cos ?
nie dziala przeciaganie w obu wersjach (originalna i PL), ale za to moglem dodac wiele adresow do listy..
chyba "dziwne tm"
pozdrawiam,
piotr
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]