MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Jak oznaczyc post ?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Jak oznaczyc post ?

Postautor: krzyss vel Qkill » 21 kwietnia 2002, 11:26

Przeglądarka: -

Jak oznaczyc post w kliencie do newsow ze go obserwuje ?
z gory dzieki.
pozdr

WinXP + mozilla najnowsza :)
krzyss vel Qkill
 

Re: Jak oznaczyc post ?

Postautor: GmbH » 21 kwietnia 2002, 19:10

Przeglądarka: -

krzyss vel Qkill pisze:Jak oznaczyc post w kliencie do newsow ze go obserwuje ?

Kurier Poczty->Wiadomość->Śledź wątek ? No chyba, że chcesz oznaczyć daną wiadomość, wtedy Kurier Poczty->Wiadomość->Zaznacz->Oznacz
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Jak oznaczyc post ?

Postautor: Gość » 21 kwietnia 2002, 20:33

Przeglądarka: -

GmbH pisze:
krzyss vel Qkill pisze:Jak oznaczyc post w kliencie do newsow ze go obserwuje ?

Kurier Poczty->Wiadomość->Śledź wątek ? No chyba, że chcesz oznaczyć daną wiadomość, wtedy Kurier Poczty->Wiadomość->Zaznacz->Oznacz


Dzieki :) ale zdaje sie ze etykiety to lepszy pomysl :)
Gość
 


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: