MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Historyczny wynik?

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Historyczny wynik?

Postautor: Robert.Niestroj » 07 września 2002, 17:23

Przeglądarka: -

Witam,
jest to mój pierwszy post jako zarejestrowany użyszkodnik na te forum. Co chciałem powiedzieć: nie jest źle :wink: . Na grupie amd3dnow w sierpniu Mozilla pokonała Outlook Expressa jako najpopularniejszy czytnik. Oto statystyka wygenerowana przez GoldFinda:

Statystki nagłówków dla: Newsreader (pogrupowane wg wiadomości)
(na podstawie wiadomości z treścią pomiędzy 02-08-01, a 02-08-31)

amd3dnow
2419 100,00% (wielkość próbki)
731 30,22% "Mozilla/NetScape"
730 30,18% "Microsoft Outlook"
480 19,84% "Xnews"
216 8,93% "slrn"
156 6,45% "KNode"
37 1,53% "TIN"
32 1,32% "Forte Agent"
29 1,20% (brak)
6 0,25% Pine 4.44 / Red Hat Linux 7.3 (Valhalla) / Kernel 2.4.18-3
2 0,08% "Noworyta News Reader"
Robert.Niestroj
 

Re: Historyczny wynik?

Postautor: Konrad » 07 września 2002, 22:25

Przeglądarka: -

Robert.Niestroj pisze:Witam,
jest to mój pierwszy post jako zarejestrowany użyszkodnik na te forum.


Chyba jeszcze nie ;)

Robert.Niestroj pisze: Co chciałem powiedzieć: nie jest źle :wink: . Na grupie amd3dnow w sierpniu Mozilla pokonała Outlook Expressa jako najpopularniejszy czytnik.


Jakis czas temu tez sobie robilem statystyki usenetu. Co prawda krotkie (na kazdej z grup proba okolo 15 osob), bo recznie, ale sa takie gdzie OE jest zdetronizowany. pl.news.czytniki, pl.comp.os.linux; jednak w zadnym z wypadkow detronizatorem nie byla Mozia :( Zaskoczyl mnie natomiast fakt, ze Mozia ma az 20 pare procent udzialu na grupie pl.sci.biologia. Jak widac kolejny dowod na to ze im bardziej czlowiek wyksztalcony tym bardziej stroni od standardowego i wyswiechtanego kiczu ;)
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Historyczny wynik?

Postautor: irekc » 09 września 2002, 14:45

Przeglądarka: -

Konrad pisze:Jakis czas temu tez sobie robilem statystyki usenetu. Co prawda krotkie (na kazdej z grup proba okolo 15 osob), bo recznie, ale sa takie gdzie OE jest zdetronizowany. pl.news.czytniki, pl.comp.os.linux; jednak w zadnym z wypadkow detronizatorem nie byla Mozia :( Zaskoczyl mnie natomiast fakt, ze Mozia ma az 20 pare procent udzialu na grupie pl.sci.biologia. Jak widac kolejny dowod na to ze im bardziej czlowiek wyksztalcony tym bardziej stroni od standardowego i wyswiechtanego kiczu ;)


Zainspirowałeś mnie do zrobienia małego testu. Ponieważ biologia to w zasadzie nauka ścisła, ludzie z nowymi technologiami obyci, postanowiłem przeprowadzić test na grupie pl.hum.poezja :-) (nie twierdze oczywiście, żę poeci to ludzie nieobyci z nowymi technologiami...) Wynik: po grep-nięciu ok. 6400 postów okazało się, że Agentów Gecko było 177 :-( (wyłączyłem tych ze słowem Netscape)...

--
Irek
irekc
 
Posty: 257
Z nami od: 12 lipca 2002, 12:41
Lokalizacja: Katowice


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: