MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pit-zilla

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Pit-zilla

Postautor: Timon » 16 listopada 2004, 09:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Może ktos pokusiłby się o stworzenie dodatku pozwalającego na wypełnianie pitów/citów pod FF. Taką nakładkę w połączeniu z kalendarzem oraz samym FF łatwiej byłoby "sprzedać" gazetom, księgowym zwłaszcza w okresie około kwietnia przyszłego roku.
Timon
 
Posty: 45
Z nami od: 31 lipca 2004, 10:11

Postautor: asen » 16 listopada 2004, 17:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Dosyć radykalne posunięcie... O pitach wiem conieco, wypełniam je od 10-ciu lat, więc napiszę parę słów.
Po pierwszę sądzę, że chodzi o pity roczne: PIT36 i PIT37, ewentualnie RYCZAŁT - PIT28, oraz załączniki ; głównie PIT-D, PIT-O (właściwie to chyba MF wycieło już wszystkie Odliczenia??), PIT-B, PIT-M , ew. coś jeszcze.

Hmm... na dzień dzisiajszy nie ma wzoró tych pitów, termin składania:
PIT28 -> 31.01.2005
PIT36,37 -> 30.04.2005
ale niedługo będą, mogę je znaleźć, MF zwykle je publikuje w PDF-ach.

Jedną z lepszych witryn propagujących wypełnianie pitów rocznych jest:
http://www.pity.pl/
oraz jej podstrona: http://pit.dobry.pl/

W licencji : udostępniają program za darmo, ale punkt 6 mówi:
"Autor prosi użytkowników o moralne wynagrodzenie za trud włożony w przygotowanie programów poprzez wpłaty darowizn na cel dobroczynny lub społecznie użyteczny wskazany w programie."
Zebrano w ten sposób przez chyba kilka lat 346 tysięcy złotych :)

Nie mam zielonego pojęcia, co technicznie potrafi Mozilla czy Firefox, ale mógłbym (jakby to powiedzieć, żeby się nie-przechwalić), no może: zupełnie profesjonalnie przetestować to dzieło od strony merytorycznej, tak, żeby wszystkie pola wykonywały poprawne obliczenia.

Aha no i jeszcze jak to by można przygotować do wydruku?
Formularze MF mają jednolity wygląd i wprowadzenie odstępstw w wyglądzie mogłoby wśród urzędników wywołać popłoch...
Asen
asen
 
Posty: 95
Z nami od: 09 listopada 2004, 17:32


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: