MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Troche sie czepiam :)

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Troche sie czepiam :)

Postautor: Domel » 11 listopada 2002, 16:07

Przeglądarka: -

Dobrze by bylo gdyby na stronach forum z lewej strony bylo widoczne menu (takie jak na innych podstronach). To bardzo ulatwi nawigacje.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: hADeSik » 11 listopada 2002, 16:15

Przeglądarka: -

a co byś chciał mieć w takim menu?

(tak tylko z ciekawości pytam...)
hADeSik
Moderator
 
Posty: 844
Z nami od: 02 czerwca 2002, 21:18
Lokalizacja: ja go znam?

Postautor: Domel » 11 listopada 2002, 22:18

Przeglądarka: -

hADeSik pisze:a co byś chciał mieć w takim menu?

(tak tylko z ciekawości pytam...)

My sie chyba nie rozumiemy ;) chodzi mi o to co widzisz jak wejdziesz na mozillapl.org (i dowolna podstrone oprocz forum) po lewj stronie, czyli Menu glowne itp.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: hADeSik » 11 listopada 2002, 23:16

Przeglądarka: -

Sie rozumie(my) ;)
Chciałem tylko uściślić, czy ma być to samo co na stronie głównej po lewej, czy coś innego :roll:
hADeSik
Moderator
 
Posty: 844
Z nami od: 02 czerwca 2002, 21:18
Lokalizacja: ja go znam?

Postautor: Domel » 12 listopada 2002, 10:58

Przeglądarka: -

hADeSik pisze:Sie rozumie(my) ;)
Chciałem tylko uściślić, czy ma być to samo co na stronie głównej po lewej, czy coś innego :roll:

Dla mnie przyda sie 'Menu glowne'. Nalezy sie zastanowic czy nie przyda sie ' Forum dyskusyjne', pomimo ze juz jestesmy na stronie forum to latwiej mozna namierzyc najnowsze posty. Chyba tylko 'Logowanie' nie ma sensu w takim ustawieniu. 'Kto jest Online' tez moze sie przydac a 'Sourceforge Logo' tez powinno byc, wkoncu to sponsor ;)
Ale z drugiej strony po co nie rozdrabniac niech bedzie wszystko.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Menu MPL.org

Postautor: E2rd » 12 listopada 2002, 15:27

Przeglądarka: -

A ja pozwolę sobie zagłosować przeciw.

Od tego mamy panele w Mozilli, żeby sobie kliknąć środkowym przyciskiem w banner na górze tej strony (np.) i otworzyć główną stronę mozillapl.org obok. :P Mnie to menu nie jest do szczęścia potrzebne, a zabierałoby miejsce na ekranie - czy chcę, czy nie.

PS. Osobiście wolałbym, żeby stale zajęte miejsce na górze i dole każdej strony forum też nie było takie duże jak obecnie, ale to już inna bajka...
E2rd
Moderator
 
Posty: 3937
Z nami od: 26 marca 2002, 23:16

Re: Menu MPL.org

Postautor: Domel » 12 listopada 2002, 20:17

Przeglądarka: -

E2rd pisze:Od tego mamy panele w Mozilli, żeby sobie kliknąć środkowym przyciskiem w banner na górze tej strony (np.) i otworzyć główną stronę mozillapl.org obok.

Wlasnie tak robie ale uwazam, ze nie jest to najwygodniejsze.

E2rd pisze:Mnie to menu nie jest do szczęścia potrzebne, a zabierałoby miejsce na ekranie - czy chcę, czy nie.

Tak, to jest fakt ale moze warto sie poswiecic.

E2rd pisze:PS. Osobiście wolałbym, żeby stale zajęte miejsce na górze i dole każdej strony forum też nie było takie duże jak obecnie, ale to już inna bajka...

Jesli chcesz miec wieksza widocznosc to powieksz rozdzielczosc. :)

Mysle, ze Twoje rozumowanie jest bledne, poniewaz mozna zadac pytanie, po co jest menu w recenzjach, pobierz, statystykach, www, znajdz itp?
Mozna pojsc jeszcze dalej i projektujac strony robic menu tylko na glownej stronie, bo Mozilla na panele, ale czy to ma sens?
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Menu MPL.org

Postautor: quiris » 12 listopada 2002, 22:40

Przeglądarka: -

Dobrze jest, jak jest. Nic nie trzeba zmieniać.
quiris
 
Posty: 659
Z nami od: 31 lipca 2002, 06:53


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: