minimalizacja?
Moderator: Pomocy?!
minimalizacja?
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
szukałem tego tematu na forum,ale nic nie znalazło.
- santos
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.3) Gecko/20040910 Mnenhy/0.7.0.0
Połączenia PKP prosto z sidebaru: http://dziedzic.org/pkpanel/
- nikdo
- Posty: 421
- Z nami od: 20 lutego 2003, 16:30
- Lokalizacja: rybnik
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041109 Firefox/1.0 (MOOX M2)
- krasnalek
- Posty: 394
- Z nami od: 02 listopada 2004, 20:51
- lenrock
- Moderator
- Posty: 966
- Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
- Lokalizacja: Warszawa
MinimizeToTray
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
Dodam że na wszystkich kontach mam ustawione sprawdzanie co 5 min.
Czy ktoś mial taki problem, a może ktoś zna rozwiązanie problemu??
- pgrams
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
Anonymous pisze:a czy istnieje coś takiego pod linuxa, chodzi o auroxa 10?
Niektóre menadżery okien, np. Ice WM mają możliwosć minimalizacji dowolnego okna do traya w standardzie.
- Ludwik
- Moderator
- Posty: 2908
- Z nami od: 10 marca 2003, 10:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041111 Firefox/1.0
innymi środowiskami graficznymi, ale pewnie też można).
Robi się to tak: PPM na skrócie do Tb > właściwości > zakładka aplikacja >
> ramka start > zaptaszyć Umieść na Tacce systemowej
Ja tak mam.
Pozdrawiam
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Aurox 10.0 GNOME
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
- ghost
- Posty: 4
- Z nami od: 16 grudnia 2004, 08:28
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041111 Firefox/1.0
Bodajże prawy przycisk na panelu i dodaj notification area (obszar powiadomień), ale
nie ręcze za moją pamięć.
Musisz poszukać? Może bardziej odpowiednimi miejscami byłyby takie dot. gnoma?
Stef
BTW napisz czy tak (lub inaczej
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
- ghost
- Posty: 4
- Z nami od: 16 grudnia 2004, 08:28
Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], dzi4d3k, Google [Bot]