MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

mozillapl.org

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

mozillapl.org

Postautor: nutado » 04 stycznia 2005, 12:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

nieco dziwnie wyglada...co sie stalo? beda zmiany, czy jakis blad?
nutado
 
Posty: 190
Z nami od: 18 grudnia 2002, 13:45
Lokalizacja: małopolska

Postautor: NiE » 04 stycznia 2005, 12:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041217

mam nadzieje ze pojawi sie tak dlugo wyczekiwany nowy layoucik :)
NiE
 
Posty: 215
Z nami od: 14 października 2002, 08:07
Lokalizacja: DG CREW

Postautor: Gandalf » 04 stycznia 2005, 13:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Witajcie.
Przypadla mi niechlubna rola opisania po krotce co dzieje sie z serwisem MozillaPL.org.

Po pierwsze - aktualna "zmiana" spowodowana jest problemami z PostNukiem i nie ma zwiazku z planami dotyczacymi nowej witryny.

Po drugie - nowa witryna JEST gotowa i jest fantastyczna. Dogadujemy w gronie teamu ostatnie szczegoly, ale naprawde, jest super :)
Jednak sytuacja wyglada tak, ze witryna NIE stanie, dopoki osoby ktore sie zobowiazaly nie wywiaza sie ze swoich obietnic. Przykro nam.

Nie wiem czy Ci ludzie chca tego, wiec sie powstrzymam, ale osoby zwiazane z naszym forum obiecaly pomoc przy przygotowaniu tekstow, screenow itp. I to wiele tygodni temu.
Z tego co wiem _NIKT_ z nich nie wywiazal sie. Sorry... To jest niepowazne. Nie mozemy tak dzialac :/

Nie chce nikogo objezdzac, nie o to chodzi. Chcialbym zebyscie mieli swiadomosc, ze strony nie ma wylacznie (i mowie to calkowicie powaznie) dlatego, ze zewnetrzne osoby zobowiazaly sie do dostarczenia materialow i nie zrobily tego.

Wszelkie blizsze informacje udziela GmbH na privie.
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Domel » 04 stycznia 2005, 14:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040616

Gandalf pisze: nie ma zwiazku z planami dotyczacymi nowej witryny.

Ale powiem tylko ze nowy lajalt zbliza sie wielkimi krokami (nie podam daty bo juz kilka osob sie na tym przejechalo, chociaz teraz znam sprawe w 100% i panuje nad tym jako tako wiec czarnego scenariusza nie przewiduje)

Gandalf pisze:Po drugie - nowa witryna JEST gotowa i jest fantastyczna. Dogadujemy w gronie teamu ostatnie szczegoly, ale naprawde, jest super :)

A bedzie jeszcze lepsza :)

Gandalf pisze:Nie wiem czy Ci ludzie chca tego, wiec sie powstrzymam, ale osoby zwiazane z naszym forum obiecaly pomoc przy przygotowaniu tekstow, screenow itp. I to wiele tygodni temu.

Wiesz jak najbardziej sie przylaczam do tego apelu ale jednak omowmy sie ze troche to w tajnym trybie robiliscie... Bo ja np nie widzialem nigdzie przyklejonego posta w formie ogloszenia o tym ze poszukujemy teksciarzy i skrinowcow (dowiedzialem sie o tym 3 dni temu na priv).

Gandalf pisze:Nie chce nikogo objezdzac, nie o to chodzi. Chcialbym zebyscie mieli swiadomosc, ze strony nie ma wylacznie (i mowie to calkowicie powaznie) dlatego, ze zewnetrzne osoby zobowiazaly sie do dostarczenia materialow i nie zrobily tego.

Ja mysle ze najlepiej bedzie jak te osoby sie przyznaja o kim jest mowa. I wreszcie sie spotkamy i porozmawiamy powaznie na ten temat.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Gandalf » 04 stycznia 2005, 15:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Domel: jedna z osob, ktora nie wywiazala sie ze zobowiazan jestes Ty. Czy zechcialbys podac Markowi ETA wykonania tego do czego sie zobowiazales?

Bo dosc obludnie wyglada Twoj post w sytuacji, kiedy jestes jedna z osob przez ktore nowa strona jeszcze nie ruszyla...
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Domel » 04 stycznia 2005, 15:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040616

Gandalf pisze:Domel: jedna z osob, ktora nie wywiazala sie ze zobowiazan jestes Ty. Czy zechcialbys podac Markowi ETA wykonania tego do czego sie zobowiazales?

Nie Galdalf, jak zwykle sie musz mnie czepiac bezpoctawnie i oskarzac. Nigdy niczego nie mailem robic dla nowego lajaltu. Tak chcialem ale NIKT nie chcial zeby to robil.
A o jakis tekstach i screenach napisal mi Marek kilka godzin przez swoim wyjazdem w gory.
I nie pisz wiecej takich bzdur. Bo Marek ZUPELNIE COS INNEGO mi pisal a romawiamy przez ostatnie dni czesto.
Naprawde nie wprowadzaj chaosu. Od 3 dni jestem odpowiedzialby na optymalizacje bo jedna z osob nawalila ale ja NIE nawale. I zrobie to do czego sie zobowiazalem nawet wtedy gdy Ty mi bedziesz przeszkadzal i rzucal klody pod nogi.

Mimo wszystko mysle ze lepiej by bylo gdybys potrafil oddzielic swoja nienawisc do mie od pracy na rzeczy wspolnego dobra.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Gandalf » 04 stycznia 2005, 15:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Domel. Twoja rola z tego co wiem miala polegac na optymalizacji CSS+HTML.
Z tego co wiem nie zrobiles tego w terminie na ktory umawialiscie sie z Markiem.

Twoje zapewnienia "ja nie nawale" sa w tej sytuacji malo krzepiace.
Poprosilem abys skontaktowal sie z Markiem i podal mu termin na kiedy to zrobisz. Prosze. Zrob to.
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Domel » 04 stycznia 2005, 16:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040616

Dobra jestesmy po pokojowej rozmowie na jabberze (nareszcie :) ). Nie chcem pisac za Gandalfa bo czesto te same slowa interpretujemy inaczej ale postaram sie napisac to co wydaje mi sie zrozumielismy tak samo.

31 grudnia zgodnie z umowa z Markiem zaczolem prace nad optymalizacja bardzo luzno ustalilismy termin na za 2 tygodnie. Ten termin doprezyzowalem z Gandalfem i wypada ze skonczyc powinnem do 13 stycznia.
Dalej ustalilismy ze nie zajmuje sie skladaniem screenow i tekstow (wiec mysle ze wniksek z tego jest taki ze 13 to nie jest data pojawienia sie nowego serwisu, bo jak rouzmiem jeszcze kilka dni zajmie wstawianie screenow i tekstow ale tutaj nie chce sie wypowie ktos kto to nadzoruje, Marek?, Gandalf?).
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Gandalf » 04 stycznia 2005, 17:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Do zrobienia zostalo napisac teksty:

-Instalacja FF/TB/Moz
-O MozillaPL.org
-O FF/TB (to bierzemy z fx.pl i tb.pl)
-O Moz
-Sprawdzic wymagania sprzetowe (trza dodac Moz)

Screeny:
-FF/TB/Moz

-Dodac linki do katalogu stron
-Dodac panele sidebar

Kto ma czas i moze pomoc?
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Cleriic » 04 stycznia 2005, 18:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Jeśli się to do czegoś przyda (screeny):
- Instalacja Firefoksa
- Przykładowy Import ustawień z IE
- Instalacja wtyczki Macromedia Flash
Wybierz Firefoksa i podbij Internet! :)
Cleriic
Moderator
 
Posty: 659
Z nami od: 09 stycznia 2004, 16:04
Lokalizacja: Polska :)

Postautor: marcoos » 04 stycznia 2005, 19:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Domel pisze:Naprawde nie wprowadzaj chaosu. Od 3 dni jestem odpowiedzialby na optymalizacje bo jedna z osob nawalila ale ja NIE nawale.


Wyraźnie mówiłem przed świętami, że mogę się za CSS wziąć dopiero od 4/5 stycznia (czyli: dzisiaj/jutro). Więc jeśli do mnie pijesz, to ja _nie_ nawaliłem. Rozumiem jednak, że przejąłeś tą kwestię, więc teraz nie wiem, czy mam się za to brać, czy nie.
marcoos
Moderator
 
Posty: 2227
Z nami od: 12 października 2002, 10:25
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: marcoos » 04 stycznia 2005, 19:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Gandalf pisze:Do zrobienia zostalo napisac teksty:

-Instalacja FF/TB/Moz



Jeśli chodzi o Mozilla Suite, to taki tekst napisałem już dawno:
http://web.pertus.com.pl/~marcoos/mozpl/tutorial.html

Tekst opisuje wprawdzie 1.4, ale pod tym względem nic się nie zmieniło.
marcoos
Moderator
 
Posty: 2227
Z nami od: 12 października 2002, 10:25
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: GmbH » 04 stycznia 2005, 19:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.2; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041217

marcoos pisze:Wyraźnie mówiłem przed świętami, że mogę się za CSS wziąć dopiero od 4/5 stycznia (czyli: dzisiaj/jutro). Więc jeśli do mnie pijesz, to ja _nie_ nawaliłem. Rozumiem jednak, że przejąłeś tą kwestię, więc teraz nie wiem, czy mam się za to brać, czy nie.


Huh, nie pamiętam żebyś to mówił, zgłosiłem się 19 grudnia, napisałem że fajnie by było żeby ruszyć ze stroną 24, odpisałeś że ile zrobisz tyle będzie... Przynajmniej ja nic nie wiem o 4/5 stycznia, jeśli coś takiego było to przepraszam... Najlepiej by było żebyś się zgadał z Domelem, na pewno pójdzie to szybciej niż w pojedynkę...

marcoos pisze:Jeśli chodzi o Mozilla Suite, to taki tekst napisałem już dawno:
http://web.pertus.com.pl/~marcoos/mozpl/tutorial.html

Tekst opisuje wprawdzie 1.4, ale pod tym względem nic się nie zmieniło.


Tak, pamiętam i na podstawie tego chce zrobić tekst do najnowszej wersji, dodatkowo trzeba zmienić screeny na te z oryginalnej Mozilli...
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Domel » 04 stycznia 2005, 20:25

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040616

marcoos pisze:Więc jeśli do mnie pijesz, to ja _nie_ nawaliłem.

Nie do Ciebie pilem tylko do siebie. Krazyla nieprawdziwa plotka ze nawalilem a nie nawalilem i nie nawale. Ale prosze zostawmy to, sprawa jest wyjasniona, prace rozdzielonie, biezmy sie zatem do pracy a nie do pisania postow bo od tego strona nie powstanie :)
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Lichurec » 04 stycznia 2005, 21:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Gandalf pisze:Do zrobienia zostalo napisac teksty:

-Instalacja FF/TB/Moz
-O MozillaPL.org
-O FF/TB (to bierzemy z fx.pl i tb.pl)
-O Moz
-Sprawdzic wymagania sprzetowe (trza dodac Moz)

Screeny:
-FF/TB/Moz


FF i TB sa..FF 95%, TB ~90% beda OnLine w mozliwie najkrotszym czasie..

Moz jeszcze nie robilem.. Ma ktos gotowe, chce robic, czy mam dopisac do listy (koncze TB)

PS
reszte wyjasnie na Jabberze :]
Wyrozumialosci...
Studia :) Czas liczenia zasobow :|
Lichurec
Moderator
 
Posty: 153
Z nami od: 25 września 2002, 16:25
Lokalizacja: Cracov :: Allenstein

Postautor: nikdo » 04 stycznia 2005, 22:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.3) Gecko/20040910 Mnenhy/0.7.0.0

Obrazki ze suite też już są na serwerze (kwestia wpisania do cmsu)

Połączenia PKP prosto z sidebaru: http://dziedzic.org/pkpanel/
nikdo
 
Posty: 421
Z nami od: 20 lutego 2003, 16:30
Lokalizacja: rybnik

Postautor: Gandalf » 05 stycznia 2005, 03:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Super. GmbH: czy taka ilosc ludzi i danych pasuje? Czy mozemy uznac za date graniczna 13 stycznia? :)
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: