A moze jest a ja tylko nie widze
grupy dyskusyjne
Moderator: Pomocy?!
Posty: 3
• Strona 1 z 1
grupy dyskusyjne
Przeglądarka: -
Dlaczego w normalnej poczcie jest taka zakladka jak rozmiar a w grupach dyskusyjnych juz nie?
A moze jest a ja tylko nie widze
A moze jest a ja tylko nie widze
- kolczan
- Posty: 17
- Z nami od: 21 kwietnia 2002, 11:08
Re: grupy dyskusyjne
Przeglądarka: -
kolczan pisze:Dlaczego w normalnej poczcie jest taka zakladka jak rozmiar a w grupach dyskusyjnych juz nie?
A moze jest a ja tylko nie widze
Jest tylko zakładka linie (liczba linii określona jest w nagłówku Lines: wiadomości), Mozilla (jak każdy (?) inny klient news) musiała by pobrać wiadomość, aby wyświetlić jej rozmiar - co mija się z sensem grup dyskusyjnych.
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], dexter, Google [Bot]