Version czy wersja?
Moderator: Pomocy?!
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Version czy wersja?
Przeglądarka: -
Ktoś powie, że się czepiam ale przeszkadza mi napis 'version' na obrazku początkowym (ten przy odpalaniu Mozilli PL). Może warto było by go zmienić na 'wersja'?
- Domel
- Posty: 2252
- Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
- Lokalizacja: Białystok
Re: Version czy wersja?
Przeglądarka: -
Domel pisze:Ktoś powie, że się czepiam ale przeszkadza mi napis 'version' na obrazku początkowym (ten przy odpalaniu Mozilli PL). Może warto było by go zmienić na 'wersja'?
Czepiasz sie
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Version czy wersja?
Przeglądarka: -
GmbH pisze:Czepiasz sieA Copyright jest ok
? A tak na serio, gdybym miał ten splash w formacie *.psd lub innym natywnym dla programu graficznego to bym zmienił, a tak muszę się bawić w retusz
Na razie zostawię tak jak jest. No chyba że chcesz zmienić sam?
Mogę zmienić. Tylko gdzie przesłąć?
- Domel
- Posty: 2252
- Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
- Lokalizacja: Białystok
Re: Version czy wersja?
Przeglądarka: -
Domel pisze:Mogę zmienić. Tylko gdzie przesłąć?
Na mój email jeśli możesz.
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]