MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

A co ze sklepem Firefoxa ?!?!?!?

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

A co ze sklepem Firefoxa ?!?!?!?

Postautor: toffique » 01 maja 2005, 00:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041217

Witam!

Nie będę pisał wierszyka na temat, jak długo mam FF i czy jestem zadowolony, bo to oczywiste.

Chciałem natomiast zwrócić uwagę, że podstawą promocji produktu takiego jak oprogramowanie, jest rozdawanie, lub sprzedawanie gadżetów firmowych z logo produktu.

Niestety na tym polu polska działka FF pada na plecy. Problemem jest, że nie można sobie kupić nawet jednej firmowej rzeczy za złotówki.
Są oczywiście sklepy, ale nie dość, że trzeba płacić w dolarach, to jeszcze koszta przesyłki z USA zawyżają cenę dwukrotnie.

Ostatnio chcąc zamówić sobie kubek i czapke z logo FF z oficjalnej strony Mozilli, wyliczyłem że koszt takich dwóch podstawowych gadżetów to (bagatela) ponad 200 zl (po przeliczeniu całej sumy z kosztami przesyłki z USA). :cry:

Baaaardzo cenię wkład, jaki zespół Mozilli włożył w tą przeglądarkę, ale 200 zl za czapeczke i kubek? :-?

Czy nie możnaby zrobić jakiegoś sklepu polskiego? Za złotówki? Z normalnymi cenami przesyłki?

Moim zdaniem nie ma nic lepszego w kwestii reklamy, jak zadowolony klient, tłumaczący wszystkim znajomym w pracy, co to za logo na jego koszulce, czapce, czy kubku. 8)

POMYŚLCIE NA TYM, BO TO DOBRY SPOSÓB NA ZBIÓRKĘ FUNDUSZY NA DALSZĄ PRACĘ NAD PROJEKTEM !!!

Na marginesie dodam, że liczę na poparcie innych użytkowników. :wink:

Pozdrawiam
toffique
toffique
 
Posty: 1
Z nami od: 30 kwietnia 2005, 23:58
Lokalizacja: Polska, mazowieckie

Re: A co ze sklepem Firefoxa ?!?!?!?

Postautor: piotrek84 » 01 maja 2005, 01:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3

Zmień adresata tego odzewu, czyt.: MoFo:
http://www.mozillapl.org/forum/about-13913.html
piotrek84
 
Posty: 1785
Z nami od: 11 września 2003, 18:48
Lokalizacja: ze świata marzeń

Postautor: Ludwik » 01 maja 2005, 09:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050406 Firefox/1.0.2 (Debian package 1.0.2-3)

Zamykam temat, ewentualne dalsze dyskusje proszę prowadzić w istniejącym wątku.
Ludwik
Moderator
 
Posty: 2908
Z nami od: 10 marca 2003, 10:05


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: