Otoz kiedy wpisuje (z klawiatury) polskie literki w formularzach, to sa one zamieniane na dziwne znaczki typu trzecia potega zamiast l/ (gdzies juz to widzialem
Korzystam z RC2 sciagnietej z MozillaPL. We wczesniejszych wersjach ciagnietych z mozilla.org efekty bywaly rozne. Na przyklad pliterki (wpisane, nie wklejone) byly zamieniane na znaczki zapytania (tak byly widoczne w URI!), pole formularza bylo ucinane, itp.
Probowalem zmieniac ustawienia jezykowe (bez wplywu na efekt) i ustawialem locale (bez wplywu na efekt).
Mam Xy 4.1, na codzien korzystam z Window Makera, ale identyczny efekt obserwuje pod KDE i Enlightenmentem.
Wydaje mi sie, ze sytuacja nie jest zwiazana z konstrukcja stron i mam nadzieje ze efekt bedzie widoczny ponizej:
Klawiatura: Wy³±cz U¶mieszki w tym po¶cie
Paste: Wyłącz Uśmieszki w tym poście