MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Dwupoziomowy pasek zakładek

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Dwupoziomowy pasek zakładek

Postautor: Hez » 03 lutego 2005, 17:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Witam,

chciałbym w Firefoksie 1.0 ustawić dwa poziomy paska zakładek. W standardowych ustawieniach tego się nie da (chyba) zrobić, ale być może są jakieś rozszerzenia do tego? Może jakieś "inne" sposoby?
Hez

Z nami od: 03 lutego 2005, 17:51

Postautor: Gość » 03 lutego 2005, 18:15

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

spotkalem sie juz takimi pytaniami, ale nie bylo rozwiazania. za pomoca tego rozszerzenia mozna to zrobic, ale w wypadku tabow http://www.extensionsmirror.nl/index.php?showtopic=232
cos podobnego mozna uzyskac za pomoca tego wpisu w userchrome.css:

/* multiple lines of tabs */
tabbrowser tabs > hbox { display: block; }
tabbrowser tab, tabbrowser .tab-icon, tabbrowser .tab-text { display: inline; }
tabbrowser tab { min-width: 80px; }

nie wiem czy jest mozliwe przerobienie tego dla zakladek, choc jak mowia nie ma rzeczy niemozliwych :).
Gość

Postautor: Hez » 04 lutego 2005, 01:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Dzięki za zainteresowanie.

Udało mi się wyrzucić ikony i zmniejszyć czcionkę. Mieści się co prawda więcej zakładek, tylko, że to trochę naokoło i nie rozwiązuje problemu...

Pokombinuje coś jeszcze i jak się uda, to dam znać.
Hez

Z nami od: 03 lutego 2005, 17:51

Postautor: Gość » 04 lutego 2005, 01:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

Hez pisze:Dzięki za zainteresowanie.

Udało mi się wyrzucić ikony i zmniejszyć czcionkę. Mieści się co prawda więcej zakładek, tylko, że to trochę naokoło i nie rozwiązuje problemu...

Pokombinuje coś jeszcze i jak się uda, to dam znać.

troche eksperymentowalem, ale bez rezultatu. co prawda dom inspector wskazuje aktywny element, ale to na nic. pomimo roznych prob nie wiem co do czego przypiac.
Gość

Wróć do Przeglądarka Firefox