problem z onetem
Moderator: Pomocy?!
problem z onetem
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
- Gość
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050223 Firefox/1.0.1
Witam mam problem nikt nie che pomoc ! od 2 dni moj program Mozilla Thunderbird nie che odbierac poczty wyskakuje komunikat("Ten folder jest aktualnie przetwarzany,i zeby uzyskac dostep do wiadomosci trzeba poczekac na zakonczenie przetwazania.!) co mam robic ? czekanie nic nie pomaga ,updejtowalem thunderbirda do najnowszej wersji i nic!
Komputer mam dobry wiec nie chodzim o sprzet:
Athlon 2800+
1 giga ramu
- Nowy
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; rv:1.7.3) Gecko/20041001 Firefox/0.10.1
1. zalogowac sie do poczty przez www.
2.poszuakc wiadmosci ktora bendzie miec na czerwono komunikat"tresc wiadmosci jest niedostepna"
3.usunac wiadmosc lub kilka takich wiadomosci
4. wylogowac sie
5.sciagnac poczte przez thunderbirda
6. jesli nie pomoze zrobic 1 i 2 jeszcze raz. Przejrzec wszystkie wiadmomosci i poszukac takich z tym komunikatem
umnie dziala jusz
pozdrawiam
- krzysiekjarzyna
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050302 Firefox/1.0.1 Fedora/1.0.1-1.3.2
okej wiem co trzeba zrobic. dzwonilem do onetu
1. zalogowac sie do poczty przez www.
2.poszuakc wiadmosci ktora bendzie miec na czerwono komunikat"tresc wiadmosci jest niedostepna"
3.usunac wiadmosc lub kilka takich wiadomosci
4. wylogowac sie
5.sciagnac poczte przez thunderbirda
6. jesli nie pomoze zrobic 1 i 2 jeszcze raz. Przejrzec wszystkie wiadmomosci i poszukac takich z tym komunikatem
umnie dziala jusz
pozdrawiam
A ja mam lepszy sposób: Zrezygnować z wątpliwej jakości usług onetu! 8)
Pozdrawiam
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050302 Firefox/1.0.1 Fedora/1.0.1-1.3.2
solar_ pisze:a u mnie to nie działa nadal. Skasowałem wszystko na Onecie i dalej kicha!
A może to pomoże?
http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?p=74646#74646
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050322 Firefox/1.0.2
- prawdapunk
- Posty: 262
- Z nami od: 04 sierpnia 2004, 23:29
Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
- Gość
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.8) Gecko/20050511 Firefox/1.0.4
krzysiekjarzyna pisze:okej wiem co trzeba zrobic. dzwonilem do onetu
1. zalogowac sie do poczty przez www.
2.poszuakc wiadmosci ktora bendzie miec na czerwono komunikat"tresc wiadmosci jest niedostepna"
3.usunac wiadmosc lub kilka takich wiadomosci
4. wylogowac sie
5.sciagnac poczte przez thunderbirda
6. jesli nie pomoze zrobic 1 i 2 jeszcze raz. Przejrzec wszystkie wiadmomosci i poszukac takich z tym komunikatem
Ha! Działa!
- Marros
- Posty: 4
- Z nami od: 12 czerwca 2005, 21:19
Odp: problem z onetem
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.1.9) Gecko/20100315 Firefox/3.5.9
JEŚLI MACIE KILKA KONT TO JAK MACIE OKNO WIADOMOŚCI MUSICIE MIEĆ NADAWCE USTAWIONEGO TAKIEGO SAMEGO JAK LOGIN KTÓRY USTAWIACIE W POCZCIE WYCHODZĄCEJ!!!
MI TO POMOGŁO A MIESZAŁEM Z PORTAMI ITD JAK NIE WIEM. MAM POCZTE NA INTERII
POZDRAWIAM BASAPEK
- basapek
Odp: problem z onetem
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.3a5pre) Gecko/20100502 Minefield/3.7a5pre
basapek pisze:JEŚLI MACIE KILKA KONT TO JAK MACIE OKNO WIADOMOŚCI MUSICIE MIEĆ NADAWCE USTAWIONEGO TAKIEGO SAMEGO JAK LOGIN KTÓRY USTAWIACIE W POCZCIE WYCHODZĄCEJ!
A jak mieszkacie pod szóstką, to wychodzicie z domu własnym drzwiami, a nie od sąsiada spod ósemki.
Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
- Grzegorz
- Moderator
- Posty: 7486
- Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33
Odp: problem z onetem
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3
Problem o którym piszecie może powodować program antywirusowy. W moim przypadku pomogło wyłączenie osłony poczty w Avast.
- TB Helper
Wróć do Klient poczty Thunderbird
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider]