MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Jak odinstalować facemoods

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Firefox

Moderator: Pomocy?!

Jak odinstalować facemoods

Postautor: krokiet » 23 grudnia 2010, 11:49

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Win64; x64; Trident/4.0; GTB6.6; .NET CLR 2.0.50727; SLCC2; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; CPNTDF; .NET4.0C)

Pomocy, ostatnio zainstalowałem program do key gena "Facemood". Chcąc go usunać pousuwałem paski na górze witryny i od tej poru gdy włączam firefoxa wyskakuje mi strona główna tego Facemooda! :idea: jak moge wrócic do starej wersji gdzy wchodze i mam naprzykład strone facebook
krokiet
 
Posty: 1
Z nami od: 23 grudnia 2010, 11:41

Odp: Facemoods

Postautor: Grzegorz » 23 grudnia 2010, 12:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Przeskanuj system na obecność szkodników jakimś dobrym antywirusem, następnie wykonaj Standardową diagnostykę.

Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Facemoods

Postautor: aa » 10 stycznia 2011, 23:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Narzędzia => Opcje => Zakładka: Ogólne => Klikasz: Zarządzaj dodatkami =>Wybierasz facemoods i klikasz: Odinstaluj.
Pozdrawiam!
Plejbas
aa
 

Odp: Facemoods

Postautor: Whookash » 24 stycznia 2011, 19:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Wielkie dzięki!

Strasznie mnie irytował ten program, a nie wiedziałem nawet skąd się u mnie wziął.

Pozdrawiam
Whookash
 

Jak odinstalować facemoods

Postautor: romkwie » 12 lutego 2011, 18:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Witam.
Mam ustawioną stronę startową onet.pl. W momencie otwarcia nowej ,czystej karty Firefox zmienia mi momentalnie stronę na: http://start.facemoods.com/?a=ddr&f=2
Nie wiem co to jest? Szukam na kompie,ale nic nie ma. Antywirusy nic nie wykrywają a to badziewie włazi mi na nowe karty. Potrafi także wejść na stronę startowa przy uruchamianiu Firefoxa.
Jak to wywalić?
romkwie
 
Posty: 14
Z nami od: 19 marca 2009, 10:27

Odp: Dziwna,nowa karta Firefoxa

Postautor: Tomek » 12 lutego 2011, 18:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:2.0b11) Gecko/20110208 Firefox/4.0b11

Odinstaluj rozszerzenie facemood Narzędzia => Opcje => Zakładka: Ogólne => Klikasz: Zarządzaj dodatkami =>Wybierasz facemoods i klikasz: Odinstaluj.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Dziwna,nowa karta Firefoxa

Postautor: Grzegorz » 12 lutego 2011, 19:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Na przyszłość patrz co instalujesz, Facemoods są dodawane np. do Stylish.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Dziwna,nowa karta Firefoxa

Postautor: romkwie » 12 lutego 2011, 20:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13

Wielkie dzięki! Takie fora to zbawienie. Zwłaszcza dla mniej doświadczonych. Przyznaję ,że pierwszy raz coś takiego mi wlazło na kompa. Będę teraz ostrożniejszy.
romkwie
 
Posty: 14
Z nami od: 19 marca 2009, 10:27

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Slivak » 01 marca 2011, 02:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0b12) Gecko/20100101 Firefox/4.0b12

http://www.youtube.com/user/ReachProgramming


Zarówno Firefox jak i IE 8. Sprawdzone, działa. Potem uruchomić ponownie komputer zaktualizować IE przydatne do pobierania aktualizacji windows
Slivak
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: przepraszam » 15 marca 2011, 18:09

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

Ja sobie poradziłem ze stroną startową, nie wiem tylko jak to usunąć inną dziwną rzecz. Gdy wpisuje jakieś słowo w pasek adresu i nie jest to adres to wyszukuje mi na start.facemoods.com .
Gdzie to zmienić? :(
przepraszam
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Gość » 17 marca 2011, 14:26

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/534.13 (KHTML, like Gecko) Chrome/9.0.597.84 Safari/534.13

Witam! Walczyłem z tym Facemoods'em w Google bardzo długo. Wygrałem!
Po kolei:
1. w przeglądarce kliknij"klucz" lewym przyciskiem myszy
2. kliknij "Opcje"
3. w wierszu "Strona początkowa" kliknij w kółeczku "Otwórz tę stronę" i w okienko wpisz: http://google.pl/
4. Zamknij.
DZIAŁA NA 100%. PRÓBOWAŁEM PARĘ RAZY.
JAK MI ULŻYŁO.
POZDRAWIAM!
Gość
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Mirek » 17 marca 2011, 15:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15

@Gość: Coś chyba pomyliłeś przeglądarki - temat i cały ten dział forum dotyczy Firefoksa, a nie Chrome'a.
@przepraszam: Otwórz stronę about:config, znajdź keyword.URL i przez menu kontekstowe dla tego ustawienia Zresetuj na domyślną wartość.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2158
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Gość » 18 marca 2011, 20:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15

przepraszam pisze:Ja sobie poradziłem ze stroną startową, nie wiem tylko jak to usunąć inną dziwną rzecz. Gdy wpisuje jakieś słowo w pasek adresu i nie jest to adres to wyszukuje mi na start.facemoods.com .
Gdzie to zmienić? :(

mam ten sam problem - nie bardzo wiem jak wyp.... te faceshity - moze ktos juz rozwiazal ten problem??
ps. z dodatkow odinstalowalem i strone startowa tez zmienilem.
Gość
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Tomek » 19 marca 2011, 06:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15

@Gość - a przeczytałeś post nad swoim czy też od razu się dopisałeś? Mirek podał pełną odpowiedź. Nic więcej się tu nie da wymyśleć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: przepraszam » 21 marca 2011, 15:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

ma domyślną wartość, jak zmienię to dopiero jest inaczej (przy keyword.enabled:false też) i chyba bardziej znośnie
dodatkowo w menadżerze listy wyszukiwarek jak przywracam domyślne mam facemoods search
wywaliłbym firefoxa razem z ustawieniami i zainstalował od nowa :x no ale ekspertem nie jestem, rozumiem tylko rozwiązania będące odpowiednikiem przywalenia młotkiem a tych na razie wolałbym uniknąć ze względu na historię i inne ustawienia :P
przepraszam
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: dexter » 21 marca 2011, 15:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0b13pre) Gecko/20110320 Firefox/4.0b13pre

Jak w takim razie poradziłeś sobie z instalacją tych face-moodsów?

No i czego od nas oczekujesz, skoro wszelkie rozwiązania zostały już podane w tym wątku?
dexter
Moderator
 
Posty: 8492
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: przepraszam » 21 marca 2011, 16:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

tak samo jak wszystko inne, samo się instaluje tylko trzeba się zgodzić, o wiele trudniej się rozmyślić
zamiast domyślne dałem użytkownika choć to nie usuwa tego permanentnie - to właśnie bym chciał, tak dla własnego spokoju
spojrzałem też do folderu i znalazłem searchplugins, wywaliłem facemoods search
przeglądarka nadal działa a z wiedzą to nigdy nie wiadomo kiedy się przyda
przepraszam
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Jaomo » 22 marca 2011, 00:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15

Mirek pisze:@Gość: Coś chyba pomyliłeś przeglądarki - temat i cały ten dział forum dotyczy Firefoksa, a nie Chrome'a.
@przepraszam: Otwórz stronę about:config, znajdź keyword.URL i przez menu kontekstowe dla tego ustawienia Zresetuj na domyślną wartość.


Dzięki, tego właśnie mi brakowało :-)
Jaomo
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: koparkone » 29 kwietnia 2011, 23:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Facemoods to kolejny syf z toolbar, ciemniactwo pospolite, wkurza mnie to jak jasna cholera, ale znalazłem sposób, jest nim "HiJackThis" to jest pewniak, cały syf jest zaznaczony jaki "R0" gwarantuje 100 % sukcesu.
koparkone
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: maxQ » 30 kwietnia 2011, 16:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Też miałem podobny problem, po wpisaniu w pasek adresu czegoś co nie było adresem strony, wyskakiwała mi szukajka facemood'a :x zresetowanie keyword.URL nie pomagało.. ale idąc tym tropem znalazłem rozwiązanie :roll:

Więc !
1. w pasek adresu wpisujemy about:config
2. znajdujemy keyword.URL <filtra używamy oczywiście ;)>
3. naciskamy nań prawym przyciskiem myszy -> modyfikuj
4. i teraz nasz wybór, jeśli chcemy, żeby po wpisaniu jakiegoś adresu google przekierowywało nas do strony <zdaniem google> najbardziej zgodnej z tym co wpisaliśmy <opcja 'szczęśliwy traf'> wpisujemy w okienko :

Kod: Zaznacz cały
http://www.google.pl/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=


Jeśli zaś chcemy przejść do strony wyszukiwania google, wpisujemy:
Kod: Zaznacz cały
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=


Oczywiście to pierwsze rozwiązanie jest bardziej sensowne, bo mamy przecież z lewej szukajkę ;] no ale jak kto lubi.. a jak kto nie lubi <googla ;P> można tam wpisać adresy innych szukajek <przykłądy podaje tylko, więcej we własnym zakresie ;p>
Kod: Zaznacz cały
Bing -> http://bing.pl/results.aspx?q=
Yahoo! -> http://search.yahoo.com/search?p=


mam nadzieje ze komuś pomogłem ;D
maxQ
 

Następna

Wróć do Rozszerzenia dla Firefoksa

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: