witam
co zmienic w mozilli zeby nie wykonywala kodu javascript zawartego na stronie ?
pozdr.
jak wylaczyc javascript ?
Moderator: Pomocy?!
Posty: 3
• Strona 1 z 1
jak wylaczyc javascript ?
Przeglądarka: -
- emdej
- Posty: 417
- Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
- Lokalizacja: Wrocław
JavaScript
Przeglądarka: -
Edit -> Preferences -> Advanced -> Scripts & Windows -> Enabe Java Script for: tutaj odhaczyć checkbox 'Navigator'
==
Gabriel
==
Gabriel
- GabrielBaines
- Moderator
- Posty: 450
- Z nami od: 05 marca 2002, 21:42
Re: JavaScript
Przeglądarka: -
GabrielBaines pisze:Edit -> Preferences -> Advanced -> Scripts & Windows -> Enabe Java Script for: tutaj odhaczyć checkbox 'Navigator'
==
Gabriel
heh, faktycznie, dzieki
patrzylem na to ale jakos nie dotarlo do mnie
- emdej
- Posty: 417
- Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
- Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]