Pasek ''adresu''
Moderator: Pomocy?!
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Pasek ''adresu''
Przeglądarka: -
Od czasu do czasu (okolo 40%) po uruchomieniu przegladarki (WinXP Prof.) pasek adresu nie wykazuje checi do wspolpracy. Mozilla choruje u mnie czy to jej przypadlosc (1RC1)
- Gość
Przeglądarka: -
U mnie sie to zdaza od zawsze pomaga kilkakrotne klikniecie czasami rozwienicie menu start ... o ile mowimy o tym samym, ze kursor daje sie "wkliknac" ale nic nie mozna napisac ... to samo miewam w formularzach.
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
- wariat
- Posty: 720
- Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
- Lokalizacja: Poznan
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]