MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pasek ''adresu''

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Pasek ''adresu''

Postautor: Gość » 13 maja 2002, 19:04

Przeglądarka: -

Od czasu do czasu (okolo 40%) po uruchomieniu przegladarki (WinXP Prof.) pasek adresu nie wykazuje checi do wspolpracy. Mozilla choruje u mnie czy to jej przypadlosc (1RC1)
Gość
 

Postautor: wariat » 13 maja 2002, 19:25

Przeglądarka: -

U mnie sie to zdaza od zawsze pomaga kilkakrotne klikniecie czasami rozwienicie menu start ... o ile mowimy o tym samym, ze kursor daje sie "wkliknac" ale nic nie mozna napisac ... to samo miewam w formularzach.
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Postautor: Domel » 13 maja 2002, 20:09

Przeglądarka: -

U mnie dzieje się podobnie od werski 0.9.9 do 1.0 rc2. Dzieje się to wtedy gdy mam stronę startową ustawioną na pustą i uruchamiam kilka okiem. Jest to bardzo losowe, raz jest dobrze raz źle.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: