Ktory z tych projektow jest najbardziej zaawansowany. Czy tez na rozwoj ktorego bedzie polozon najwiekszy nacisk.
Na razie uzywam sunbirda 0,2 ale ma pewne braki a jakos nie udalo mi sie kalendarza do 0,31a przeniesc. Wywalal sie zaraz po starcie.
No a port evolution na win32 jakos stanal w miejscu
Wiec w ktorym kierunku sie to bedzie rozwijac?
Bo nie sadze zeby byly rownolegle rozwijane wszystkie 3 projekty. Kalendarz jako roszerzenie, osobny program i zintegrowany z thunderbirdem.