Witam.
Mam(y) problem. Po upgradzie z 1.0rc3pl do 1.0pl w kurierze przestało się pokazywać menu i ikony (wyślij, pobierz itd), inne elementy kuriera np. newsy też odmawiają współpracy
WIN98, zainstalowany enigmail, java 1.4.0 reszta standard
Jakieś pomysły?
pozdrawiam
Kurier odmawia współpracy
Moderator: Pomocy?!
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Re: Kurier odmawia współpracy
Przeglądarka: -
Prosze przed instalacja nowej wersji usunac RC3. Powinno pomoc. Czy uzywany byl jakis niestandardowy schemat? Jesli tak prosze przelaczyc sie na schemat Klasyczny lub Nowoczesny.
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]