Ja mam problem z Mozillą 1.0 RC1, ponieważ gdy w Windows w panelu sterowanie daje polecenie odinstaluj pokazuje mi błąd: 161 Unistall log folder not found
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\mozilla.org\Mozilla\1.0RC1 (pl)\Uninstall Log Folder
Co mam zrobić by móc usunąć mozillę i wpis z panelu sterowania???
Uninstall
Moderator: Pomocy?!
Posty: 6
• Strona 1 z 1
Re: Uninstall
Przeglądarka: -
MICH pisze:Ja mam problem z Mozillą 1.0 RC1, ponieważ gdy w Windows w panelu sterowanie daje polecenie odinstaluj pokazuje mi błąd: 161 Unistall log folder not found
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\mozilla.org\Mozilla\1.0RC1 (pl)\Uninstall Log Folder
Co mam zrobić by móc usunąć mozillę i wpis z panelu sterowania???
Czy Mozilla została przedtem odinstalowana (np. został usunięty katalog z Mozillą)?
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Uninstall
Przeglądarka: -
Najprościej chyba zainstalować powtórnie i wtedy powinien pojawić się deinstalator.
- pbartecki
- Posty: 705
- Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31
Re: Uninstall
Przeglądarka: -
MICH pisze:Ja mam problem z Mozillą 1.0 RC1, ponieważ gdy w Windows w panelu sterowanie daje polecenie odinstaluj pokazuje mi błąd: 161 Unistall log folder not found
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\mozilla.org\Mozilla\1.0RC1 (pl)\Uninstall Log Folder
Co mam zrobić by móc usunąć mozillę i wpis z panelu sterowania???
Sprawdź czy masz w katalogu (Windows] plik uninslamozill albo cos podobnego. Defaultowo wlasnie tam jest ładowany. Ja np. w Panelu sterowania nie miałem wogóle opcji uninstall Mozilla. Pogrzebałem w necie i okazało się, ze jest niewielki exec w Windows. Podziałało.
- sms
- Posty: 12
- Z nami od: 30 kwietnia 2002, 11:25
- Lokalizacja: Kraków
Re: Uninstall
Przeglądarka: -
MICH pisze:Ja mam problem z Mozillą 1.0 RC1, ponieważ gdy w Windows w panelu sterowanie daje polecenie odinstaluj pokazuje mi błąd: 161 Unistall log folder not found
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\mozilla.org\Mozilla\1.0RC1 (pl)\Uninstall Log Folder
Co mam zrobić by móc usunąć mozillę i wpis z panelu sterowania???
znajdz ten wpis i skopiuj go z klucza wyzej (1.0 en). bedzie dzialac
- Gość
Posty: 6
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]