Podręcznik konfiguracji Thunderbirda i Kuriera
Moderator: Pomocy?!
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
przeczytałem i zastosowałem sie do instrukji na podanej www
("Ustawienia poczty dla o2 (znalezione zresztą na forum):
POP3:
"poczta.o2.pl", domyślny port 110, użytkownik to sam przedrostek bez @o2.pl, odznaczone pola "użyj bezpiecznego połączenia (ssl)", "użyj bezpiecznego uwierzytelnienia"
SMTP:
"poczta.o2.pl", domyślny port 25, zaznaczone "Używaj identyfikatora użytkownika oraz hasła", "Użyj szyfrowane połączenie" "TLS, jeżeli jest dostępne". ")
ale nie dość ze nie mam 'wyjscia' to jeszcze nie chce pobierac pisząć ze "serwer pocztowy nie obsługuje bezpiecznego uwierzytelniania" ......
- Gość
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Anonymous pisze:no jak do tej pory firewall sie nie wtrącał, jest ustawiony na przepuszczanie TB...
przeczytałem i zastosowałem sie do instrukji na podanej www
("Ustawienia poczty dla o2 (znalezione zresztą na forum):
POP3:
"poczta.o2.pl", domyślny port 110, użytkownik to sam przedrostek bez @o2.pl, odznaczone pola "użyj bezpiecznego połączenia (ssl)", "użyj bezpiecznego uwierzytelnienia"
SMTP:
"poczta.o2.pl", domyślny port 25, zaznaczone "Używaj identyfikatora użytkownika oraz hasła", "Użyj szyfrowane połączenie" "TLS, jeżeli jest dostępne". ")
ale nie dość ze nie mam 'wyjscia' to jeszcze nie chce pobierac pisząć ze "serwer pocztowy nie obsługuje bezpiecznego uwierzytelniania" ......
No żesz pisze przecież że mają byc odznaczone!
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0
teraz mam dokładnie wg instrukcji...
i jest to co pisałem wyzej...
najpierw mnie pyta o hasło:
...a jak mu podaję, to prosi jeszcze raz i jeszcze raz..........
a jak klikam na anuluj to wyskakuje to samo okno co zamieściłem wczesniej, w poprzednim poscie.....
HELP!
- Gość
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Anonymous pisze:...a jak mu podaję, to prosi jeszcze raz i jeszcze raz..........
a jak klikam na anuluj to wyskakuje to samo okno co zamieściłem wczesniej, w poprzednim poscie.....
HELP!
A zobacz w opcje→ zaawansowane→ zachowane hasła czy nie ma do tego konta już przypisanych haseł (trzeba nacisnąć pokaż zachowane hasła→ pokaż hasła). Wydaje mi się że kiedyś czytałem o takim problemie..
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Maćko
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
- Maćko
- Posty: 20
- Z nami od: 17 kwietnia 2005, 09:01
Problem z kontem onetu
Przeglądarka: Opera/7.54 (Windows NT 5.1; U) [pl]
- mike_kilo
nie działający onet
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
- JDN
TB i konto onetu
Przeglądarka: Opera/7.54 (Windows NT 5.1; U) [pl]
- mike_kilo
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050418 Firefox/1.0.3 (MOOX M2)
http://www.mozillapl.org/forum/about-11 ... lem+onetem
- Kubu$
- Posty: 346
- Z nami od: 18 stycznia 2005, 21:53
- Lokalizacja: DG
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Krawczus pisze:...a z moim o2 wciąż nic...
Dziwne.. zobacz sobie strony:
Konfiguracja Mozilla Thunderbird, Ustawienia opcji Mozilla Thunderbird, Ustawienia kont w Mozilli Thunderbird. Ale chyba coś majstrują przy kontach ponieważ nie Ty jeden masz problemy..
Pozdrawiam
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Ufff pomogło
Przeglądarka: Opera/7.54 (Windows NT 5.1; U) [pl]
Pozdrawiam
- mike_kilo
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
Czemu autorzy nie zrobią coś w tym kierunku aby było jak w Outlooku ???
Bo nie chciałbym mieć wyłączonej tej opcji
- Octavia
- Posty: 4
- Z nami od: 07 maja 2005, 16:11
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
A w Oe różne rzeczy są dziwnie ponazywane, i tym się lepiej nie sugerować..
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
A co do Pko to czy możesz rzucić jakimś linkiem do jakiejkolwiek konfiguracji. Swoją drogą jeśli to konto płatne to powinni podać prawdziwe dane potrzebne do logowania a nie jakiś tam tutorial do Oe..
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Octavia pisze:Tak ale jak wyłącze uwierzytelnianie to nie moge wysylac wiadomosci![]()
Chyba wróce do OE............
Jakie wyłączone? Wyłączone jedynie "bezpieczne uwierzytelnianie", czyli szyfrowanie dodatkowo hasła. Pod Oe też będzie tak samo! Tyle że oni to błędnie nazwali i tyle, ale dzięki temu (że coś się nazywa tak albo siak) nie będzie bezpieczniej. A hasła i nazwy użytkownika serwer i tak będzie wymagał.
Zostań z nami, głowa do góry!
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Wróć do Klient poczty Thunderbird
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]